Firma
Dzielnica

Piękna twarz

OBECNIE MOŻESZ JUŻ SAMA GŁĘBOKO OCZYŚCIĆ, ODŻYWIĆ I W PEŁNI NAWILŻYĆ SKÓRĘ BEZ WIZYTY W SALONIE.
Zajmijmy się twarzą. Wiele spośród Was uważa salon pielęgnacji twarzy za odrobinę luksusu, w najlepszym wypadku. Lecz korzyści z regularnych zabiegów są szeroko znane. Oto dlaczego nowe możliwości w dziedzinie produktów pielęgnacyjnych są dobrą nowiną: możemy uzyskać rezultaty jak w salonie - wspaniałą skórę w domu. Przejdźmy więc przez podstawowe kroki profesjonalnej pielęgnacji twarzy według poniższego opisu. W celu uzyskania optymalnych rezultatów wykonuj domowe zabiegi pielęgnacyjne co dwa tygodnie.

Krok 1. Oczyszczanie
Twoja skóra powinna być perfekcyjnie oczyszczona przed rozpoczęciem pielęgnacji, w przeciwnym razie będziesz działać na skórę brudną z resztkami makijażu w porach. Używaj jednej z wielu łagodnych substancji oczyszczających, a następnie nawilżającego toniku odpowiedniego do typu skóry. Możesz nawet stosować własną kompozycję oczyszczającą, mieszając ćwierć filiżanki żelu Aloe Vera oraz dwie łyżki stołowe mleka. Można też przygotować tonik, używając startej skórki jednego grapefruita połączonej z tabletką witaminy C oraz filiżanką wrzącej wody, pozwól mieszaninie ostygnąć i odcedź.

Krok 2. Para z ziołami
O domowych doświadczeniach z pielęgnacją twarzy. Parować twarz wonnymi ziołami jako kojący sposób odświeżania skóry. Po dokładnym oczyszczeniu, nie ma nic lepszego dla zdjęcia warstwy martwych komórek skóry niż ciepła (ale nie gorąca, gotująca) para. W celu profesjonalnego parowania, doprowadź średnich rozmiarów naczynie z wodą do stanu wrzenia, wyłącz płomień i dodaj herbatki rumiankowej zawierającej azulen jako czynnik przeciwdziałający stanom zapalnym. Ostudź przez kilka minut. Jeżeli masz suchą lub łuszczącą się miejscami skórę, nałóż cienką warstwę kremu nawilżającego na twarz przed parowaniem. Następnie, przytrzymując twarz o około 30cm nad wodą, narzuć ręcznik na głowę i naczynie, aby para mogła łatwo odpływać. Wdychaj opary i relaksuj się przez pięć minut. Jeżeli w jakimkolwiek momencie zaczniesz się pocić - jesteś za blisko. Następnie ponownie przetrzyj skórę tonikiem.

Krok 3. Oddzielanie martwych komórek
Wszystkie typy skóry odnoszą korzyść z delikatnego oddzielania komórek zmartwiałych - co pomaga je odseparować i zmyć po rozmiękczeniu podczas parowania. Istnieją dobre granulowane substancje czyszczące, które również pobudzają odnawianie się skóry. Dla cery wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień sugeruje się delikatną chemiczną substancję złuszczającą z użyciem kwasów alfa-hydroxy. Kilka ostrzeżeń: Nie złuszczać delikatnych rejonów oczu, nigdy też nie próbuj oddzielać zaskórników białych lub czarnych z twarzy w domu; pozostaw to dermatologowi lub licencjonowanej kosmetyczce. Tłuszcz, brud i bakterie mogą wniknąć w pory skóry, dając w rezultacie infekcję lub pryszcze. Nie zapomnieć również o złuszczeniu warg. Smaruj je żelem naftowym lub olejkiem z witaminą E przy pomocy szczoteczki do zębów.

Krok 4. Nałóż maseczkę, która przynosi specjalną pomoc
Wszystkie maseczki działają poprzez nawilżenie komórek pod po-wierzchnią skóry i oddzielają martwe warstwy komórek. Maseczki są również tworzone w celu usuwania problemów z różnymi typami skóry i powinnaś wybrać odpowiednią dla swojej cery. W ogólności, efekty absorpcji tłuszczu przez maseczkę błotną lub gliniastą polegają na zrównoważeniu skór tłustych. Maseczki kremowe zwiększają nawilżanie. Lekkie żele delikatnie odświeżają i nawilżają wrażliwą skórę. Możesz potrzebować więcej niż jednej maseczki w celu plamkowego działania na rozmaite problemy w pewnych rejonach skóry. Aby zrównoważyć nierównomierną skórę, przykładowo pokryj strefę T maseczką głęboko czyszczącą, zaś policzki i skronie - maseczką obficie nawilżającą.
Postępuj zgodnie z następującymi receptami, używając składników podstawowych:

Na skórę suchą: Rozprowadź na twarzy miód i pozwól mu wysychać przez 10 minut. Nie tylko oddziałuje to w sposób ściągający, ale również nawilża, wprowadzając wilgoć w skórę.

Na skórę tłustą: Zmieszaj 1 jajko oraz 1 łyżkę stołową płatków owsianych. Rozprowadź na twarzy oraz szyi i pozostaw na 15 do 20 minut. Białko jajka zawiera papainę, enzym eliminujący tłuszcz i brud zgromadzony pod powierzchnią skóry; płatki owsiane są bogate w proteiny oraz takie minerały, jak potas, żelazo, fosforany, magnez i silikon.

Na skórę wrażliwą: Wykonaj sama delikatną maseczkę alfa-hydroxy. Zagotuj połówkę pokrojonego w kostkę jabłka bez skórki i pestek w ćwierć filiżanki mleka pod przykryciem. Rozetrzyj i rozprowadź na skórze na 20 minut. Jabłko nie tylko zawiera kwas glikolowy, lecz jest też bogate w sorbitol, który działa nawilżająco.

Krok 5. Nawilżanie oczu oraz ust
Przed przygotowaniem maseczki nawilżaj świeżo złuszczone wargi oraz załagodź delikatną skórę wokół oczu. Po pierwsze, posmaruj wargi niewielką ilością witaminy E, miąższem moreli lub olejem migdałowym w celu dostarczenia odżywki. Następnie nałóż waciki nasączone lodowatym mlekiem na powieki. Kwas mlekowy pomaga zredukować obrzęk. Odpocznij. Potem oczyść, przemyj tonikiem i nawilżaj w celu uzyskani odprężonej, wypoczętej karnacji.

Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" and accepting TCP/IP connections on port 5432? in /home/virt02/www/egocentrum/postgresql.php3 on line 5
Połączenie z bazą nie powiodło się...