Firma
Dzielnica

Przygotowania na bal


Cera sucha - z miesięcznym wyprzedzeniem - oczyszczanie twarzy. Co tydzień nawilżające i odżywiające maseczki, np. z alg: zapachowe, kolorowe lub białe.

Cera wrażliwa - można nie oczyszczać skóry, wskazane są maseczki łagodzące i schładzające. Tak zwane zimne maski obkurczają i rozkurczają naczyńka krwionośne. Przy takiej "gimnastyce" wzmacniają się ścianki naczyń. Zimne maski to zabieg seryjny, który należy przeprowadzać dwa razy w tygodniu przez półtora miesiąca lub sześć razy w jednym tygodniu.

Cera mieszana - po oczyszczeniu co tydzień odżywianie skóry; można nakładać maseczki zalecane do skóry suchej.

Cera tłusta - oczyszczanie dwa razy w miesiącu, a co tydzień maseczki z alg brunatnych. Jeśli będziesz regularnie odwiedzać kosmetyczkę, to robienie pilingu twarzy nie będzie konieczne. Nie rezygnuj jednak z maseczek: dla cery suchej nawilżających, dla wrażliwej łagodzących, dla tłustej ściągających i rozjaśniających (np. ogórkowe)

Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" and accepting TCP/IP connections on port 5432? in /home/virt02/www/egocentrum/postgresql.php3 on line 5
Połączenie z bazą nie powiodło się...