Firma
Dzielnica

Jak nakładać maseczkę


by maseczka zadziałała jak należy, a skóra wchłonęła jak najwięcej składników, należy ją odpowiednio przygotować. Najlepiej tuż przed położeniem preparatu poddać ją 10 minutowej parówce.

maseczkę nakłada się na oczyszczoną skórę twarzy i szyi (także dekoltu) rano lub wieczorem, pozostawia na czas wskazany przez producenta, po czym zmywa tonikiem lub wodą. Nakładając maseczki, szczególnie oczyszczające, należy omijać okolice oczu, brwi i linię włosów.

niektóre maseczki, zwykle nawilżające, dobrze się wchłaniają, wtedy usuwa się delikatnie jedynie pozostałe na twarzy resztki. Później twarz należy opłukać wodą.

w trakcie nakładania maseczki należy się położyć, a oczy przykryć wacikami nasączonymi herbatą ziołową (np. z owoców rumianku lub mięty pieprzowej), która odświeży i uspokoi skórę z okolic oczu. Maseczkę można też położyć przed wejściem do wanny lub pod prysznic, a ciepło spotęguje wchłanianie substancji aktywnych. Na zakończenie takiego seansu zazwyczaj wklepuje się w skórę twarzy stosowne kremy.

Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" and accepting TCP/IP connections on port 5432? in /home/virt02/www/egocentrum/postgresql.php3 on line 5
Połączenie z bazą nie powiodło się...