Firma
Dzielnica

Usta...

Usta wąskie - Do obrysowania wybieramy ołówek jasny, w tonacji ciała, np. beżowy. Konturówką malujemy 1 milimetr powyżej linii warg, następnie całą ich powierzchnię pokrywamy jasną pomadką w zdecydowanym kolorze. Środkową część uwypukli nałożenie błyszczyku lub perłowej szminki. Niewskazane są ciemne pomadki i konturówki.
Usta o opadających kącikach - Obrysowujemy wargi nieco powyżej ich naturalnego zarysu beżową konturówką. Kącik ust "podnosimy" o 1 milimetr. Górną wargę malujemy kolorem o ton jaśniejszym od dolnej.
Usta zbyt duże - Usta malujemy poniżej naturalnego zarysu. Używamy konturówki i szminki ciemnej lub w kolorze neutralnego beżu. Niewskazane są pomadki jasne i perłowe oraz błyszczyki.
Usta o górnej wardze węższej niż dolna - Górną wargę konturujemy jasną kredką, dolną pozostawiamy bez obrysu. Usta malujemy szminką. Na środkową część górnej wargi nanosimy błyszczyk.Ustawiczny makijaż

Jeśli chcemy utrwalić pokrycie ust, przed nałożeniem pomadki pokrywamy wargi podkładem do twarzy. Pojedynczy płatek chusteczki higienicznej przykładamy do ust i przez nią pudrujemy je pędzlem. Obrysowujemy wargi konturówką i nakładamy pędzelkiem szminkę. Nadmiar pomadki zbieramy zaciskając między ustami chusteczkę. Ponownie pudrujemy wargi i malujemy szminką.Dobre rady


Konturówka może zastąpić szminkę, jeśli nie umiemy malować się klasyczną pomadką. Kredką obrysowujemy kontur ust, a następnie malujemy na wargach drobne kreseczki, które rozcieramy palcem na całej powierzchni.

Wybór koloru szminki nie powinien zależeć tylko od mody. Kobiety o chłodnym typie urody wybierają szminki z odrobiną błękitu: różowe beże i brązy, zimne czerwienie i róże od landrynki do amarantu. Paniom o ciepłym typie urody pasują szminki w kolorze naturalnego beżu, rudego brązu, czekolady, maków, brzoskwiniowego różu.Miniprzewodnik po szminkach


Konturówka powinna być w kolorze zbliżonym do pomadki. Usta obrysowane kredką mają wyraźniejszy kształt, a nałożona na nie pomadka jest trwalsza i nie rozlewa się poza kontur warg.

Błyszczyk wzbogacony witaminami A i E chroni i pielęgnuje usta, zawiera filtry przeciwsłoneczne. Nadaje wargom gładkość i intensywny połysk.

Kredka do ust łączy cechy konturówki i pomadki. Jest praktyczna w czasie wakacji i w trakcie podróży. Doskonała dla pań nie potrafiących malować ust szminką.

Pomadka o przedłużonej trwałości, nie rozmazuje się, nie traci barwy, nie zostawia śladów na szklankach. Usta zachowują przez wiele godzin nieskazitelny rysunek.

Szminka nawilżająca - zapewnia długotrwały makijaż ust, jednocześnie sprawiając, że skóra warg nie traci wilgotności.Narzędzia sztuki zdobniczej


Pędzelek do pomadki - Niezastąpiony przy mieszaniu kolorów. Zapewnia większą trwałość i perfekcyjny makijaż. Włosie powinno być sztywne, ale elastyczne, by łatwo rozprowadzało szminkę. Ułożone jest płasko, zakończone lekko zaokrąglonym czubkiem.

Pędzelek do cieni - Pędzelek powinien mieć równo przycięte, nieco zaokrąglone miękkie włosie i dość długi trzonek, by nie zasłaniać oka dłonią. Pędzelek jest delikatniejszy niż gąbka, zapewnia naturalniejszy makijaż o miękkich liniach.

Zalotka - Górne rzęsy układamy między brzegami otwartego przyrządu, ściskamy go na kilka sekund, a potem rozluźniamy. Zalotkę z powodzeniem zastąpi zwykła łyżeczka do herbaty.
 Botoks

 Rzucamy palenie!

 Rzuć palenie!

 Nikotynowa Terapia...

 Odmładzanie twarzy...

 Implanty piersi

 Powiększanie piersi

 Przed operacją pla...

 Operacje plastyczn...

 Operacja plastyczn...

 Liposukcja

 Pielęgnacja skóry ...

 Włosy latem

 Zęby

 Piękna twarz

 Zadbane kolana

 Zabezpieczyć się p...

 Sposoby przedłużan...

 Rodzaje cery

 Pupa jak marzenie

 Pielęgnacja paznok...

 Paznokcie akrylowe

 Niesforne naczynka

 Ładne piersi, zadb...

 Jak wykonać pedicur

 Jak wybrać kosmety...

 Jak nakładać tusz ...

 Golarki dla Pań

 Depilowanie-ściera...

 Depilacja woskiem

 Papierosy a uroda

 Zęby po czterdzies...

 Dbajmy o zęby...

 Dla palaczy

 Vademecum makijażu

 Pielęgnacja oczu

 Kuchnia jest naszy...

 Pielęgnacja skóry

 Usta...

 Domowy sposób na m...

 Jak nakładać masec...

 Jak zadbać o usta....

 Jak zadbać o oczy....

 Przygotowania na b...

 Co nawilża skórę

 Co wysusza skórę

 Przewodnik po woda...

 Wpływ wody na skórę

 Jakiej wody używać...

 Wpływ wody na cerę

 Woda a nasze ciało

 Co szkodzi naszym ...

 Manicure - wersja ...

 Lakierowanie pazno...

 Francuski manicure