Firma
Dzielnica

Operacja plastyczna - pierwszy krok

W dobie współczesnej medycyny poprawianie swojego wizerunku za pomocą chirurgii plastycznej jest na porządku dziennym.
Codziennie tysiące osób decyduje się na dokonanie zmian w swoim wyglądzie. Powody są różne. Począwszy od usunięcia blizn po wypadku czy operacji, przez korekty wad wrodzonych po klasyczne upiększenie swojego ciała. Nie ma konkretnego podziału na grupy, które wykazują w tych działaniach szczególną aktywność. Są to zarówno osoby młode jak i osoby starsze, kobiety i mężczyźni. Jedynym elementem, który dał się w ostatnich latach wyraźnie zauważyć to upowszechnienie poszczególnych zabiegów i traktowanie ich jako normalny element codziennego życia. W dniu dzisiejszym powiększenie piersi, ujędrnienie warg, usunięcie zmarszczek (lifting) czy odessanie tłuszczu (liposukcja) jest normalnym tematem rozmów towarzyskich.
Jedynym utrudnieniem jakie może spotkać osobę chcącą dokonać tego typu zmian w swoim wyglądzie jest trafienie do odpowiedniej kliniki i odpowiedniego chirurga posiadającego udokumentowane doświadczenie. Mimo, iż temat chirurgii plastycznej jest bardzo popularny to łatwo można narazić się długo ciągnące się konsekwencje źle wykonanego zabiegu.
Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanych firm doradczych.
Najlepszym przykładem tego typu firmy doradczej jest warszawska IQ Medica Sp.z o.o. (www.iqmedica.pl). Reklamuje się jako Bezpłatny Doradca Chirurgii Plastycznej. Podejrzanie brżmiące hasło przewodnie nie pozostaje bez pokrycia, gdyż osoby chcące skorzystać usługi doradczej nie są obciążanie ŻADNYMI dodatkowymi kosztami. Na podstawie szczegółowego zapytania znajdowane są kliniki spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa a następnie przedstawiane przyszłemu pacjentowi. Pytający nie jest zobowiązany do skorzystania z usługi danej kliniki ani nie musi za usługę uiszczać żadnych dodatkowych opłat. Dzięki usłudze doradczej może mieć pewność, że dany zabieg wykonany będzie przez najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim stażem w danej dziedzinie medycznej.
Budujący jest fakt, że w tak prosty i bezstresowy sposób możemy spełnić swoje marzenia o wyglądzie zbliżonym do ideału...

Decydując się na operację plastyczną musimy na pierwszym planie stawiać swoje bezpieczeństwo i gwarancję, że to na co zdecydujemy się dzisiaj będzie tak samo dobrze nam służyło przez kilkanaście następnych lat .

Pierwszym krokiem jest kontakt z biurem IQ Medica.


www.iqmedica.pl/formularz
lub
wysłać maila na biuro@iqmedica.pl
lub
skontaktować się bezpośrednio z konsultantem
od pon. do piąt. w godz. 9.00 - 17.00
(22) 4656 800, fax (22) 4656 802

 Klub Aktywnej Mamy

 AKTYWNE 9 miesięcy

 Implanty piersi

 Powiększanie piersi

 Przed operacj± pla...

 Operacje plastyczn...

 Operacja plastyczn...

 Liposukcja

 Nogi

 Grzbiet

 DIETY

 DIETA - praktyczne...

 Barki

 ABC Diety

 Klatka piersiowa

 Aerobik

 Jogging

 Zdrowy sen

 Brzuch

 Program ćwiczeń

 Program kształtuj±...

 Rozgrzewka

 Składniki Diety

 Rozgrzewka i schło...

 Biegaj dla zdrowia

 Rower ...

 Po co..?

 Ćwiczenia na po¶la...

 Brzuch

 Fitness w Polsce

 Zajęcia muscle

 Zajęcia cardio

 Co składa się na f...

 Co to jest fitness...