Firma
Dzielnica

Jak wybrać rakietę

Aby rozpocząć grę w tenisa potrzebujemy kilku rzeczy. Są to jak zapewne wszystkim wiadomo - strój tenisowy, buty sportowe oraz oczywiście rakieta.
Wybór tego ostatniego elementu budzi zazwyczaj najwięcej wątpliwości. Zupełnie zresztą niepotrzebnie. Obecnie na rynku mamy do czynienia z szerokim asortymentem tego sprzętu. W większości sklepów sportowych możemy kupić rakiety używane zarówno przez zawodowców jak i sprzęt skierowany głównie do graczy niedzielnych. Ceny wahają się w granicach 150 - 1000 złotych. W ciągu ostatnich lat kilka firm jak Wilson, Head, Prince wyraźnie zdobyło przewagę konkurencyjną w tej sferze działalności. Trudno się dziwić, oferują one naprawdę dobrą jakość czego świadectwem jest używanie tych rakiet przez najlepszych na świecie. Początkującemu tenisiście radziłabym kupić rakietę dobrej firmy za cenę 300 - 500 złotych. Jest to wydatek jednorazowy i na pewno wystarczy na kilka ładnych lat. Kupując rakietę uznanej firmy mamy pewność, że nie kupujemy kota w worku.
Tutaj pojawia się kolejny problem. Którą z rakiet wybrać. Humor


Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "localhost" and accepting TCP/IP connections on port 5432? in /home/virt02/www/egocentrum/postgresql.php3 on line 5
Połączenie z bazą nie powiodło się...