Firma
Dzielnica

ANTYTERROR-SYSTEM


HISTORIA

CHARAKTERYSTYKA

OBOZYHISTORIA


AT-SYSTEM (skrót od ANTYTERROR-SYSTEM) jest bojowym systemem walki, obrony i ataku. AT-SYSTEM opracowany został głównie na bazie KRAV-MAGA (techniki stosowane przez służby specjalne Izraela) oraz SAMBO (techniki rosyjskich służb specjalnych) i KICK-BOKSU. AT-SYSTEM jest realnym systemem, który zdaje egzamin na ulicy, a nie tylko na sali treningowej. AT-SYSTEM jest więc metodą walki realnej.CHARAKTERYSTYKA


Obrona i atak opierają się na najprostszych i najbardziej efektywnych technikach, których jedynym celem jest jak najszybsze wyeliminowanie zagrożenia: w postaci przeciwnika jednego lub kilku, z niebezpiecznym narzędziem lub bez ( nóż, butelka, bejsbol, kij, itp. ). Na wyjątkowość tego systemu składa się przede wszystkim realność i prostota stosowanych technik, bazowanie na podstawowych reakcjach oraz odruchach na różne typy zagrożenia, a także doskonale opracowany program metodyki treningów. AT-SYSTEM ma jeszcze jedną, ogromną zaletę. Otóż jest to system otwarty, cały czas ewoluujący, dostosowujący specyfiki technik do stale zmieniającego się rodzaju zagrożeń.
Trening AT-SYSTEM poza standardowymi elementami opiera się m.in. na aranżacji sytuacji realnych i nauce reakcji oraz doboru odpowiednich technik obrony i kontrataku w danej sytuacji, na walkach i sparingach z jednym oraz z kilkoma przeciwnikami. Z rękawicami i sprzęcie ochronnym oraz bez. Ćwiczenia i walki zadaniowe oraz sparingi odbywają się tak w stójce jak i w parterze z wykorzystaniem wszystkich możliwych technik uderzeń i kopnięć, rzutów, dźwigni, duszeń, itp. Trening obejmuje ponadto pracę wszystkich partii mięśniowych i potrafi wycisnąć ?ostatnie poty? z ćwiczących osób. Tak więc obok nauki samoobrony pojawia się jakże pożądany efekt uboczny: spalanie tkanki tłuszczowej, budowa silnej i zgrabnej sylwetki, poprawa kondycji.
AT-SYSTEM nauczane jest w postaci specjalnych kursów, bądź w sekcjach:

Dla mundurowych służb specjalnych

Dla osób cywilnych

Dla kobiet
Każda z wyżej wymienionych grup wymaga innej metody treningowej oraz odpowiedniego doboru technik, dostosowanych do specyfiki i potrzeb danej grupy.
Zajęcia AT-SYSTEM tak dla kobiet jak i dla mężczyzn mają jeszcze jedną ogromną zaletę: efekt psychoterapeutyczny. Poza wyżyciem się na sali treningowej i spaleniem zbędnych kalorii, pojawia się uczucie wewnętrznej siły i pewności siebie. Uczucie, które likwiduje wewnętrzne napięcia i słabości. Uczucie, które rodzi spokój i poczucie bezpieczeństwa..OBOZY


Pobyt w malowniczym miejscu na Mazurach (Pasym), zakwaterowanie w domkach campingowych, pełne wyżywienie (śniadania i obiadokolacje).
To wszystko za 880 PLN! Termin: 17.08-24.08.2002.

Program obozu:
I. 3 treningi dziennie:

nauka technik 2 x dziennie

jeden trening wydolnościowo ? sprawnościowy

Sparingi, walki zadaniowe ? jak przetrwać na ulicy.
II. Podnoszenie kwalifikacji. Egzaminy na stopnie
III. Sauna
IV. Korzystanie z boiska do gier zespołowych.
V. Ponadto możliwość skorzystanie z:
- siłowni
- basenu
- kręgielni
- oraz bilard i jazda konna


AT-SYSTEM Centrum Szkolenia Elitarnego
00-336 Warszawa, ul. Kopernika 30, pok. 512
tel.: (22) 827 59 23 w godz.: 10:00-17:00
fax: (22) 828 44 80
e-mail:
at-system@at-system.pl
http:// www.at-system.pl


 Powiedzonka sportowe

 Wing Tsun system

 Sport samochodowy

 Kajak-Polo

 Paralotnia

 ANTYTERROR-SYSTEM

 Snowboard

 Rolki

 Bungee

 Deskorolka

 Piłka Ręczna

 Hokej na lodzie

 Siatkówka

 Koszykówka - histo...

 Bieganie

 Regeneracja

 Elementy treningu ...

 Bowling